Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Xhesuri dhe e Bukura

Xhesuri dhe e Bukura

Nov. 10, 2016
Your rating: 10
8.8 5 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Nov. 29, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Në historine më të bukur të dashurisë, mes hakmarrjes dhe ndjenjave të sinqerta. Xhesuri i pashem vjen tek më i forti dhe më i pasuri i zonës me një plan të caktuar, pa e ditur që zemrën do t’ja vjedhë me shikim të parë Syhan, vajza e bukur e armikut te tij të përbetuar.

Dy aktorët më të preferuar dhe më të suksesshëm turq Kıvanç Tatlıtug dhe Tuba Bujykystyn bashkohen bashkë në këtë serial.

Xhesuri dhe e Bukura me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Xhesuri dhe e Bukura
Xhesuri dhe e Bukura
Xhesuri dhe e Bukura
Original title Cesur Ve Güzel
TMDb Rating 8.3 9 votes
First air date Nov. 10, 2016
Last air date May. 25, 2018
Seasons 1
Episodes 80
Average Duration 120 minutes

Similar titles

(1) comment

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published