Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Stuhi Dashurie

Stuhi Dashurie

Jan. 15, 2020
Your rating: 0
10 1 vote

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 20, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Firuze dhe Ajaz janë të dashuruar që të vegjël. Fati i bashkoi ata dhe sërish Fati është ai që do t’i ndajë.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Stuhi Dashurie me titra shqip

 

Stuhi Dashurie
Original title Zemheri
TMDb Rating 10 1 votes
First air date Jan. 15, 2020
Last air date Mar. 18, 2020
Seasons 1
Episodes 10

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published