Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Squid Game

Squid Game

Sep. 17, 2021
Your rating: 10
8.5 6 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Nov. 28, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Disa lojtarë pranojnë një ftesë për të konkurruar në sfidën e litarit në këmbim të një çmimi joshës, por pasojat janë vdekjeprurëse. Duke shpresuar të fitojë para, një Gi-hun plot borxhe dhe i dëshpëruar pranon të marrë pjesë në një lojë enigmatike. Sapo nis raundi i parë, shpalosen tmerre të paparashikuara.

Squid Game me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Original title Squid Game
First air date Sep. 17, 2021
Seasons 1
Episodes 9
Average Duration 60 minutes

Similar titles

Chernobyl HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published