Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Ramo

Ramo

Jan. 14, 2020
Your rating: 10
8.9 19 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jan. 14, 2020
10
2Season 2 Sep. 18, 2020

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Seriali do të përqendrohet në konfliktin mes dy familjeve dhe një dashuri të madhe që do të lulëzojë mes kësaj beteje.

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Ramo me titra shqip

 

Ramo
Ramo
Ramo
Original title Ramo
TMDb Rating 9 3 votes
First air date Jan. 14, 2020
Last air date Feb. 26, 2021
Seasons 2
Episodes 34
Average Duration 150 minutes

Similar titles

Amaneti (2020)
Doktori i Mrekullive (2019)
The Blacklist
Marasli (2021)
Dashuri Bardh e Zi

(11) comments

 • strugaaaMarch 11, 2021Reply

  Kur publikohet epizodi tjt

  • ShikoSerialeMarch 12, 2021Reply

   U Publikua

 • EnesApril 7, 2021Reply

  Kur del i 38?

 • di vl vlApril 8, 2021Reply

  kur del 38

  • ShikoSerialeApril 9, 2021Reply

   U Publikua

 • Fjolla GashiApril 8, 2021Reply

  Kur publikohet ep. 38

  • ShikoSerialeApril 9, 2021Reply

   U Publikua

 • PetritApril 9, 2021Reply

  Mduket a Ramo nuk po transmetohet gjdo jave ?

  • ShikoSerialeApril 9, 2021Reply

   U Publikua

 • LedionApril 17, 2021Reply

  Kur e publikoni episodin e 40

  • ShikoSerialeApril 18, 2021Reply

   U pulikua

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published