Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Ozark

Ozark

Jul. 27, 2017
Your rating: 8
8.3 3 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jul. 27, 2017
2Season 2 Aug. 31, 2018
3Season 3 Mar. 27, 2020

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Pasi partneri i tij i biznesit kishte vjedhur para nga një kartel droge meksikan, këshilluesi financiar Marty detyrohet të shpërngulet në Ozarrks me gjithë familjen e tij për të shlyer borxhin dhe për të punuar nën urdhrat e shefit të drogës.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Ozark me titra shqip

Original title Ozark
TMDb Rating 8.4
First air date Jul. 27, 2017
Last air date Mar. 27, 2020
Seasons 3
Episodes 30
Average Duration 60 minutes

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published