Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Narcos: Mexico (2018) HD

Narcos: Mexico (2018) HD

Your rating: 10
10 1 vote

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 20, 2021
2Season 2 Sep. 20, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Seriali është një vazhdimësi e historisë se perandorisë së trafikut prodhimit të drogës, i cili tani do të zhvillohet në Meksike. Kartelet  fillojnë tregtinë moderne të kokainës në Meksikë.

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Narcos: Mexico (2018) HD  Me Titra Shqip Seriale Me Titra Shqip Shiko Seriale

TMDb Rating 8.4
Seasons 2
Episodes 20

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published