Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Lethal Weapon HD

Lethal Weapon HD

Your rating: 0
9 1 vote

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 21, 2021
2Season 2 Sep. 21, 2021
  • There are still no episodes this season

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Një ish- ushtar i forcave speciale “NAVY SEAL” gjen një punë si oficer policie dhe bëhet ortak me një detektiv veteran që po përpiqet ti rri sa më larg stresit.

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Lethal Weapon HD me titra shqip Lethal Weapon me titra Seriale me titra shqip Shiko Seriale

Original title Lethal Weapon
TMDb Rating 7.9
Seasons 3
Episodes 55
Average Duration 45 minutes

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published