Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Kuzgun (Korbi)

Kuzgun (Korbi)

Feb. 13, 2019
Your rating: 10
9.8 4 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Nov. 28, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Për 20 vjet me radhë një fëmijë jetim i braktisur dhe i rrrëmbyer i mbijeton dhimbjes dhe traumës duke u stërvitur për të qenë një shpatë e fortë hakmarrje.
“Kuzgun” (Korbi) ka një plan për të marrë hak ndaj atij që tradhëtoi babain e tij deri në momentin kur përballet me Dilën, dashurinë e tij të parë. A do të mundet kjo dashuri e pathyeshme të zbeh etjen e tij për hakmarrje?

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Kuzgun (Korbi) me titra shqip

Original title Kuzgun
TMDb Rating 7.8 5 votes
First air date Feb. 13, 2019
Last air date Oct. 10, 2019
Seasons 2
Episodes 21
Average Duration 140 minutes

Similar titles

(1) comment

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published