Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Kurulus Osman (Themelimi Osman)

Kurulus Osman (Themelimi Osman)

Nov. 20, 2019
Your rating: 10
9.2 59 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Nov. 20, 2019
2Season 2 Sep. 30, 2020
3Season 3 Oct. 06, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Seriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Me aktorin më të famshëm dhe më të paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur në Turqi. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës.

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Kurulus Osman (Themelimi) me titra shqip

Original title Kuruluş Osman
TMDb Rating 7.3
First air date Nov. 20, 2019
Seasons 3
Average Duration 120 minutes

Similar titles

(142) comments

 • KatihajriziMarch 19, 2020Reply

  Kur publikohet episodi i 15

  • ShikoSerialeMarch 19, 2020Reply

   Episodi 15 eshte publikuar
   Flm

 • GledisMarch 27, 2020Reply

  Pjesa e 16 ?

  • Endrit ImerajOctober 30, 2021Reply

   Ep 68 kur do del?

   • ShikoSerialeOctober 31, 2021Reply

    u publikua

 • AvniMarch 27, 2020Reply

  pjesa 16 ka dal qe para 1 diteve e keni ne youtube

  • ShikoSerialeMarch 27, 2020Reply

   Flm

 • avniMarch 27, 2020Reply

  ska gje,e tash per sa kohe do mund ta shofim??

  • ShikoSerialeMarch 28, 2020Reply

   Episodi 16 eshte publikuar.

 • AvniMarch 28, 2020Reply

  gjesi,mendoj se ka problem pjesa e 2 dhe e 3 nuk po hapet videoja

 • katihajriziMarch 28, 2020Reply

  kto dy pjesët e fundit 2 edhe 3 kur hapet video

 • ShikoSerialeMarch 28, 2020Reply

  Episodi eshte i regull tani.
  Shikim te kendshem!

 • katihajriziMarch 28, 2020Reply

  faleminderit shum

 • auroApril 1, 2020Reply

  kur publikohet 17

  • ShikoSerialeApril 1, 2020Reply

   max per 2 dite

 • AlbiApril 3, 2020Reply

  Kur do dale 17

  • ShikoSerialeApril 3, 2020Reply

   Episodi 17 u publikua.
   Flm

 • IssiApril 7, 2020Reply

  Kur publikohet 18?

  • ShikoSerialeApril 7, 2020Reply

   Osman transmetohet ne televizionin turk cdo te merkure, zakonisht nga ne publikohet te premte ose te shtune.
   Flm

 • auroApril 19, 2020Reply

  kur publikohet 18?

  • ShikoSerialeApril 20, 2020Reply

   Nuk e kemi ne ne dore, nuk eshte publikuar ne kanalin turk.
   Ne momentin qe do transmetohet do e publikojm, na ndiqni ne rrjetet tona sociale.
   Flm

 • AvniApril 20, 2020Reply

  Pershendetje mund ta di per episodi 18 sepse sot del i 19?

 • AndonApril 27, 2020Reply

  Pse spo e publikoni episodin e 18 se ka dal?

  • ShikoSerialeApril 27, 2020Reply

   Sapo u publikua
   Flm

 • guri madhiMay 12, 2020Reply

  pjesa 20 kur publikohet

  • ShikoSerialeMay 12, 2020Reply

   Episodi 20 u publikua.
   Flm

 • AgonMay 26, 2020Reply

  Pjesa e 22?

 • Ina BaciMay 26, 2020Reply

  episodi 22 kur do dali

  • ShikoSerialeMay 26, 2020Reply

   Episodi 22 u publikua
   Flm

 • RikuJune 8, 2020Reply

  Episodi 24 do hidhet ??🤗🤗

  • ShikoSerialeJune 9, 2020Reply

   Episodi 24 hidhet sot.
   Flm

 • EneaJune 8, 2020Reply

  Episodin 24 pse nuk esht publikuar?flm

 • NestiJune 10, 2020Reply

  pse se keni hedh episodin 24

  • ShikoSerialeJune 10, 2020Reply

   Episodi 24 u publikua

 • RikuJune 17, 2020Reply

  Episodi 25 kur hidhet ju lutem ??

 • SramaJune 19, 2020Reply

  Episodi 25-26 kur do hidhet ju lutem

  • ShikoSerialeJune 21, 2020Reply

   Episodi 25 & 26 u publikuan.
   Flm

 • albaniJune 29, 2020Reply

  jeni me te vertete profesioniste.ju lumte per punen qe beni

 • Klidi MileJuly 8, 2020Reply

  ka sezon te 2t ??

 • fredAugust 6, 2020Reply

  jeni te mrekullueshem mund te na informoni kur do dali sezon
  2

  • ShikoSerialeAugust 7, 2020Reply

   Flm
   Sezoni i 2-te fillon ne dt. 4 Nentor

 • BledjonAugust 6, 2020Reply

  Kur del sezoni 2?

  • ShikoSerialeAugust 7, 2020Reply

   Sezoni i 2-te fillon ne dt. 4 Nentor

 • RidAugust 11, 2020Reply

  Nuk hapen fare videot episodi 23

 • Sadik HotiAugust 22, 2020Reply

  Kur do filloj sezona 2

  • ShikoSerialeAugust 24, 2020Reply

   Ne 4 Nentor

 • Juri ManallariOctober 10, 2020Reply

  Sezoni 2 ka fillu lale,eshte dhene seria 1 tmerkuren

  • ShikoSerialeOctober 11, 2020Reply

   U Publikua

 • AlbaniaOctober 11, 2020Reply

  Do filloni me perkethimin e sezonit tjt

 • LiwweOctober 11, 2020Reply

  Pse nuk del sezona 2h

 • KuculakJanuary 30, 2021Reply

  Kur publikohet episodi 16 ?

  • ShikoSerialeFebruary 2, 2021Reply

   U Publikua

 • ...January 31, 2021Reply

  kur do dali 43

  • ShikoSerialeFebruary 2, 2021Reply

   U Publikua

 • ImerFebruary 2, 2021Reply

  A do ngarkoni me pjet te osmanit ?

  • ShikoSerialeFebruary 2, 2021Reply

   Te Gjitha episodet e reja jane te publikuar

 • FloriFebruary 5, 2021Reply

  Po episodi 44 kur del i perkthyer flm

  • ShikoSerialeFebruary 7, 2021Reply

   U Publikua

 • DoriFebruary 13, 2021Reply

  Episodi 45 kur del

  • ShikoSerialeFebruary 13, 2021Reply

   U Publikua

 • gjoniFebruary 19, 2021Reply

  kur del 46

  • ShikoSerialeFebruary 19, 2021Reply

   Neser

 • WwwwwFebruary 21, 2021Reply

  Kur del 47

  • ShikoSerialeFebruary 21, 2021Reply

   Te Premte

 • EniFebruary 27, 2021Reply

  Pse spo del 47

  • ShikoSerialeFebruary 28, 2021Reply

   U Publikua

 • gjoniFebruary 27, 2021Reply

  kur del 47 se thate nje here te premten po sot eshte e shtune

 • EniMarch 4, 2021Reply

  Po episodi 48 kur del ??

  • ShikoSerialeMarch 4, 2021Reply

   Te Premte

 • BlediMarch 6, 2021Reply

  Se po presim ne 😂😂

  • ShikoSerialeMarch 6, 2021Reply

   U Publikua

 • MarlindMarch 6, 2021Reply

  Kur del seria rradhes?
  E shtun sot

  • ShikoSerialeMarch 6, 2021Reply

   U Publikua

 • BlediMarch 19, 2021Reply

  Kur do dali pjesa re

 • EsliMarch 19, 2021Reply

  Si mund ti shkarkoj episodet

  • ShikoSerialeMarch 20, 2021Reply

   Nuk mund te shkarkohem

 • EsliMarch 20, 2021Reply

  Episodi 51 kur del

 • doriMarch 23, 2021Reply

  kur del episodi 51

  • ShikoSerialeMarch 23, 2021Reply

   Te enjte

 • doriMarch 26, 2021Reply

  episodi 51 a do del sonte

  • ShikoSerialeMarch 27, 2021Reply

   U Publikua

 • doriMarch 29, 2021Reply

  episodi 52 kur del

 • eeeMarch 30, 2021Reply

  kur del 52

  • ShikoSerialeMarch 31, 2021Reply

   Te Premte

 • BlediApril 3, 2021Reply

  Kur del pjesa 52

  • ShikoSerialeApril 3, 2021Reply

   U publikua

 • MariglenApril 6, 2021Reply

  52 sme del shqip.. Apo se keni nxjerr akoma

  • ShikoSerialeApril 6, 2021Reply

   Eshte i publikuar

 • LabiApril 8, 2021Reply

  Kur del 53 ?

  • ShikoSerialeApril 9, 2021Reply

   U Publikua

 • EniApril 8, 2021Reply

  53 kur del ??

 • Miku TikuApril 9, 2021Reply

  Kur del 53

  • ShikoSerialeApril 9, 2021Reply

   U Publikua

 • Miku TikuApril 10, 2021Reply

  Titrat nuk ja keni ber mire. Dalin titrat per 1 min flet aktori

  • ShikoSerialeApril 11, 2021Reply

   Jan regulluar

 • BlediApril 16, 2021Reply

  Psh kur del episodi 54

 • En comiApril 17, 2021Reply

  Kur del ?

  • ShikoSerialeApril 18, 2021Reply

   U publikua

 • ElgersApril 23, 2021Reply

  kur del episodi i ri?

  • ShikoSerialeApril 25, 2021Reply

   U Publikua

 • En comiApril 25, 2021Reply

  Pershndetje

 • LleshApril 25, 2021Reply

  Kur del 54

  • ShikoSerialeApril 25, 2021Reply

   Publikuar

 • WwwwwApril 25, 2021Reply

  Kur del 55

  • ShikoSerialeApril 25, 2021Reply

   U publikua

 • MikuMay 2, 2021Reply

  Na informoni po se nxoret 56 mos presim kot

 • MajkellMay 3, 2021Reply

  Jeni faqja me super

 • EniMay 3, 2021Reply

  Keni ndermend ta hidhni serin 56 apo jo ??

 • XoxoMay 3, 2021Reply

  Pritni se nuk e ka publikuar akoma albkinema.in qe ta marrin kta 🙂 &#128516

 • EniMay 13, 2021Reply

  Kur del 58?

 • Mikutiku000May 16, 2021Reply

  Kujt po prisni tja vidhni . Po perkthejeni vet se keni ter keta ndjeksa kaq kompani e lodhur jeni

 • Mikutiku000May 16, 2021Reply

  Kujt po prisni tja vidhni . Po perkthejeni vet se keni ter keta ndjeksa kaq kompani e lodhur jeni. E po te jeni faqe reale lejeni ket koment edhe mktheni pergjigje

 • FonsiMay 18, 2021Reply

  Te premte te shtun thon hedhin seri te reja🙄🙄

 • MariglenMay 21, 2021Reply

  Pse spo del 58 shqip e keni vonuar shume

  • ShikoSerialeMay 23, 2021Reply

   Publikuar

 • FonsiMay 31, 2021Reply

  Kur do e hedhesh 60

  • ShikoSerialeJune 2, 2021Reply

   publikuar

 • MondiJune 1, 2021Reply

  Kur do e hedhe 60 se kalun 2 jave bro

  • ShikoSerialeJune 2, 2021Reply

   publikuar

 • EgzonJune 19, 2021Reply

  Kur publikohet episodi 63

  • ShikoSerialeJuly 19, 2021Reply

   U publikua

 • MondiJune 21, 2021Reply

  Kur do dali 62 o vlla

 • MondiJune 25, 2021Reply

  62 ???

 • ShndhJune 30, 2021Reply

  Pjesa e 62 ala se keni qit

  • ShikoSerialeJuly 19, 2021Reply

   U publikua

 • EralfJuly 1, 2021Reply

  Prsh jeni te papare hallall e keni
  Ju lutem kur do e fusni episodin 62 flm

  • ShikoSerialeJuly 19, 2021Reply

   U publikua

 • AleOctober 10, 2021Reply

  Pur sezoni 3

  • ShikoSerialeOctober 15, 2021Reply

   U Publikua

 • ErvisOctober 14, 2021Reply

  Mrb 2 episodes e Rena our dalin

  • ShikoSerialeOctober 15, 2021Reply

   U Publikua

 • UneOctober 22, 2021Reply

  Kur del episodi 66 dhe 67

  • ShikoSerialeOctober 22, 2021Reply

   U publikuan

 • enriOctober 26, 2021Reply

  pershendetje kur del episodi 68 flm

 • shkelqimOctober 30, 2021Reply

  episodi 68 ka dalur qe 3 dit

  • ShikoSerialeOctober 31, 2021Reply

   u publikua

 • Endrit ImerajNovember 6, 2021Reply

  Ep 69 kur do del?

 • LEDJONovember 21, 2021Reply

  episodi 71?

  • ShikoSerialeNovember 24, 2021Reply

   publikua

 • MeriNovember 27, 2021Reply

  Episodi 72 kur publikohet

  • ShikoSerialeNovember 28, 2021Reply

   U publikua

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published