Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

I Infiltruari (Icerde)

I Infiltruari (Icerde)

Your rating: 10
9 20 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 20, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Një histori e dy vëllezërve të ndarë nga njëri-tjetri. Tani, në anët e kundërta të ligjit, vëllezërit Sarp dhe Mert janë hedhur kundër njëri-tjetrit, pa dijeni për vëllazërinë e tyre.

Instagram  Facebook  ShikoSeriale

I Infiltruari (Icerde) me titra shqip Seriale me titra shqip Shiko Seriale

Original title Içerde
TMDb Rating 8.0
Seasons 1
Episodes 39
Average Duration 129 minutes

Similar titles

(5) comments

 • RitaApril 15, 2020Reply

  I lov

 • XhesiApril 19, 2020Reply

  👏

 • IsiJanuary 29, 2021Reply

  Nice

 • EduardApril 11, 2021Reply

  Nice

 • MarviMay 4, 2021Reply

  My favourite serial

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published