Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Hercai (2019) HD

Hercai (2019) HD

Mar. 15, 2019
Your rating: 10
9.8 5 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Mar. 15, 2019
2Season 2 Sep. 27, 2019
  • There are still no episodes this season

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Miran është duke kërkuar hakmarrje për prindërit e tij, ai ka në plan të martohet me vajzën (Rejhanin) të familjes që ishin përgjegjës për vdekjen e prindërve të tij. Papritur ai bie në dashuri me Rehjanën, a do të ndryshojë ai planet e tij?

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Hercai (2019) HD me titra shqip

Original title Hercai
TMDb Rating 9 5 votes
First air date Mar. 15, 2019
Last air date Mar. 27, 2020
Seasons 2
Episodes 38
Average Duration 120 minutes

Similar titles

(1) comment

  • Sonila SerjaniApril 15, 2020Reply

    Shume i bukur

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published