Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Frontier

Frontier

Nov. 06, 2016
Your rating: 0
10 1 vote

Seasons and episodes

1Season 1 Nov. 06, 2016
2Season 2 Oct. 18, 2017
3Season 3 Nov. 23, 2018

Creator

Creator

Cast

Video trailer

Synopsis

Tregtia e gëzofëve në vitet e fundit të 1700 ishte një kohë lakmie, dhune dhe ambicieje. Kjo histori është një luftë e egër dhe e dhunshme që flet për pushtetin në tregtinë së gëzofëve.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Frontier me titra shqip Seriale me titra shqip Shiko Seriale

Frontier
Frontier
Frontier
Original title Frontier
TMDb Rating 6.2 95 votes
First air date Nov. 06, 2016
Last air date Nov. 23, 2018
Seasons 3
Episodes 18
Average Duration 45 minutes

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published