Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

El Chapo HD

El Chapo HD

Your rating: 10
6.3 4 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 20, 2021
2Season 2 Sep. 20, 2021
10
3Season 3 Sep. 20, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Një vështrim në jetën e famëkeqit të famshëm të drogës, El Chapo, që nga ditët e tij të hershme në vitet 1980 që punonin për kartelën Guadalajara, për ngritjen e tij në pushtet gjatë viteve ’90 dhe rënien e tij përfundimtare në 2016.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

El Chapo HD me titra shqip Seriale me titra shqip Shiko Seriale

TMDb Rating 7.8
Seasons 3
Episodes 34

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published