Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Dashuri Bardh e Zi

Dashuri Bardh e Zi

Oct. 16, 2017
Your rating: 10
9.9 7 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Oct. 16, 2017

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Historia e nje djaloshi te guximshem i cili ka harruar te dashuroje dhe nje doktoreshe e cila i ka kushtuar jeten e saj kujdesit ndaj njerezve.

Ferhati ka nevoje per nje doktoreshe ne menyre qe njeriu qe ai ndjek te qendroje gjalle. Ketu kryqezohen rruget e tyre, por ata nuk jane bere per njeri-tjetrin.

Dashuria e tyre eshte si e bardha me te zezen. Asli pa dicka te cilen nuk duhet ta shikonte ne fermen ku ajo po mjekonte personin e plagosur. Ajo behet deshmitare qe daja e Ferhatit eshte nje vrases.

Ne kete moment, te jetuarit per Aslin eshte nje mrekulli, pasi Namiku (daja e Ferhatit) e do te vdekur. Por Ferhati e eviton kete dhe i jep asaj nje mundesi, por me nje kusht. Kjo mundesi do te ndryshoje jeten e Ferhatit dhe Aslit pergjithmone.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Dashuri Bardh e Zi me titra shqip

Original title Siyah Beyaz Aşk
TMDb Rating 5.8 5 votes
First air date Oct. 16, 2017
Last air date May. 28, 2018
Seasons 1
Episodes 29
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Ramo
Marasli (2021)
Doktori i Mrekullive (2019)
Amaneti (2020)
The Blacklist

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published