Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Better Call Saul HD

Better Call Saul HD

Your rating: 6
8 2 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 20, 2021
2Season 2 Sep. 20, 2021
3Season 3 Sep. 20, 2021
4Season 4 Sep. 20, 2021
5Season 5 Sep. 20, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Aventurat e një avokati kriminel, Saul Goodman, në përpjekje për të ngritur zyrën e tij të avokatisë në Albuquerque, New Mexico.

Instagram   Facebook    ShikoSeriale

Better Call Saul hd me titra shqip Better Call Saul me titra Seriale me titra shqip Shiko Seriale

 

TMDb Rating 8.6

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published