Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Amaneti (2020)

Amaneti (2020)

Your rating: 10
8.3 41 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 20, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Kevser u rrit në një lagje të përulur dhe të varfër dhe pasi ajo u bë nuse e djalit të familjes së pasur Kirimli, babai i saj ndërpret të gjitha lidhjet me të pasi ai nuk e miraton aspak këtë martesë. Por kur Kevser humbet burrin e saj, ajo papritmas e gjen veten të bllokuar në rezidencën e dashur Kirimli me djalin e saj 5-vjeçar Yusuf dhe nuk ka ku të kthehet. Një ditë godet tragjedia dhe ajo vdes aksidentalisht…

Amaneti me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Emanet
Seasons 1

Similar titles

The Blacklist
Ramo
Dashuri Bardh e Zi
Doktori i Mrekullive (2019)
Marasli (2021)

(7) comments

 • Edisnajda CaniFebruary 28, 2021Reply

  The best film

 • DhurataMarch 2, 2021Reply

  Super serial do vazhdoni te perktheni apo do e lini si faqet e tjera ne gjysem

 • Nertila zekaMarch 8, 2021Reply

  Serit ne vazhdim

 • oriolaMarch 27, 2021Reply

  Mirmbrema a do vazhdoni ta perktheni kete serial se eshte shume i bukur .Faliminderit shume pune te mbare .

 • Nertila zekaMarch 30, 2021Reply

  Kerkoj te shoh serit be vazhdim

 • SuelaMay 9, 2021Reply

  Shume i bukur ky serial..a do vazhdoni ta transmetoni ju lutem?

 • weather.alMay 29, 2021Reply

  weather.al

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published