Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

4 Blocks

4 Blocks

May. 08, 2017
Your rating: 10
10 1 vote

Seasons and episodes

1Season 1 May. 08, 2017
2Season 2 Oct. 11, 2018
3Season 3 Nov. 07, 2019
  • There are still no episodes this season

Creator

Creator

Cast

Video trailer

Synopsis

Bazuar në Neukölln (Berlin, Gjermani), Toni Hamady vendos t’i lërë pas shpërndarjet e familjes së tij dhe të jetojë një jetë pa krim me gruan dhe vajzën e tij. Por nuk  është kurrë kaq e thjeshtë.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

4 Blocks me titra shqip Seriale me titra shqip Shiko Seriale

4 Blocks
4 Blocks
4 Blocks
Original title 4 Blocks
TMDb Rating 4.9 69 votes
First air date May. 08, 2017
Last air date Dec. 12, 2019
Seasons 3
Episodes 19
Average Duration 50 minutes

Similar titles

Frontier
Chernobyl HD
Kurulus Osman (Themelimi Osman)
Lethal Weapon HD
Stuhi Dashurie
El Chapo HD
Vikings HD
CukurEvde
Ozark
Xhesuri dhe e Bukura
Better Call Saul HD
La Casa de Papel

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published