Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 1014 Views

  • Shikodood.so
Yes Day (2021)

Yes Day (2021)

For 24 hours, kids make the rules.Mar. 12, 202186 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Dy prindër, që zakonisht thonë “jo”, vendosin t’u thonë “po”, kërkesave më të çmendura të fëmijëve të tyre, por me disa rregulla themelore, në një ditë të mbushur plot argëtim dhe aventura.

Yes Day (2021) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Yes Day
TMDb Rating 7.1 313 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Banana Split (2018) HD
The Call of the Wild (2020)
I Hate Kids (2019)
Taxi (1998)
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017)
Big Time Adolescence (2019) HD
Tom and Jerry (2021)
Taxi 5 (2018) HD
Home Alone 3 (1997) HD
Uncorked (2020)
Tolo Tolo (2020)
Tirana 14: Film I Plote

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published