Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 451 Views

  • Shikowaaw.tv
Xhandari ne Pushime (1970)

Xhandari ne Pushime (1970)

Oct. 28, 1970France, Italy90 Min.
Your rating: 0
2 1 vote

Synopsis

E gjithë skuadra e xhandarëve nga San-Trope ka dalë në pension. Por nuk ekziston një fuqi e tillë që mund t’i ndalojë ata të mbrojnë ligjin dhe rendin publik.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Xhandari ne Pushime me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Xhandari ne Pushime (1970)
Original title Le Gendarme en balade
IMDb Rating 6.5 5,848 votes
TMDb Rating 6.4 269 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Taxi 5 (2018) HD
August: Osage County (2013)
Taxi (1998)
Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)
Stargirl (2020) HD
Taxi 2 (2000)
Bad Boys (1995) HD
Diary of a Wimpy Kid (2010)
Asphalt Burning (2020)
Someone, Somewhere (2019)
Rich in Love (2020)
Xhandari dhe Xhandaret (1982)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published