Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

banner211320204

Video Sources 514 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikowaaw.tv
Xhandari dhe Xhandaret (1982)

Xhandari dhe Xhandaret (1982)

Oct. 03, 1982France100 Min.
Your rating: 10
10 2 votes

Synopsis

Komisariati i policisë së Kryshosë transferohet në një ndërtesë të re. Ata duhet të përballen jo vetëm me teknologjinë e lartë, por edhe me disa police të reja femra të cilat duhet t’i trajnojnë. Prania e tyre i shpërqendron dhe shkakton kaos, por telashet e vërteta fillojnë kur koleget e tyre i rrëmbejnë një nga një.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Xhandari dhe Xhandaret me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Xhandari dhe Xhandaret (1982)
Original title Le gendarme et les gendarmettes
IMDb Rating 6.2 6,486 votes
TMDb Rating 6.1 308 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Banana Split (2018) HD
Knives Out (2019) HD
Me and Earl and the Dying Girl (2015)
Bad Boys II (2003) HD
Yes Day (2021)
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012)
Bad Education (2019)
Like a Boss (2020)
Free Guy (2021)
Dolittle (2020) HD
The Grand Budapest Hotel (2014)
Borat Subsequent Moviefilm

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published