Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 200 Views

  • Player 1hqq.to
  • Player 2dood.ws
Venom: Let There Be Carnage (2021)

Venom: Let There Be Carnage (2021)

Oct. 01, 2021
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Edi Brok përpiqet të rifitojë karrierën duke marrë në intervistë vrasësin serial Klitus Kesidi, i cili si ai bëhet mbartësi simbiotik i një përbindëshi të quajtur Kasaphanë, duke u arratisur në momentin që duhet të ekzekutohet…

 

Venom: Let There Be Carnage (2021) me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

IMDb Rating 6.5

Director

Director

Cast

Similar titles

Blue Lagoon: The Awakening (2012)
Harriet (2019)
Bad Boys (1995) HD
Taxi 3 (2003)
Survive the Night (2020)
Dune (2021)
Zack Snyder’s Justice League (2021)
The Lovebirds (2020)
Taxi 5 (2018) HD
The Last Duel (2021)
Cyborgs: Heroes Never Die (2017)
Ford v Ferrari (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published