Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 246 Views

  • Shiko
Uncorked (2020)

Uncorked (2020)

Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Eliah duhet të balancojë jetën mes ëndrrës së tij për t’u bërë një ekspert verërash, me pritshmëritë e babit të tij që ai të trashëgojë restorantin e familjes.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Uncorked (2020) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Director

Director

Cast

Similar titles

Bloodshot (2020) HD
1917 (2019) HD
Big Time Adolescence (2019) HD
The War with Grandpa (2020)
Rich in Love (2020)
The Messenger (2019)
Troop Zero (2019)
Togo (2019)
Extraction (2020)
The Shawshank Redemption (1994)
Cherry (2021)
Gotti (2018) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published