Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 507 Views

  • Player 1dood.to
  • Player 2vidoza.net
Troop Zero (2019)

Troop Zero (2019)

Show the universe who you truly are.Feb. 01, 2019United States94 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Në Xheorxhian rurale të vitit 1977, një vajzë e pakënaqur ëndërron jetën në hapësirë. Kur një konkurs i ofron asaj një shans për t’u regjistruar në “Regjistrimin e Artë” të NASA-s, ajo rekruton një grup të improvizuar, duke bere miqësi që zgjasin një jetë.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Troop Zero (2019) me titra shqip

Original title Troop Zero
IMDb Rating 6.9 6,104 votes
TMDb Rating 6.9 122 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Rich in Love (2020)
Taxi 5 (2018) HD
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017)
Stargirl (2020) HD
Harriet (2019)
2 Gisht Mjaltë – Filmi Plote HD
The Founder (2016)
Ana (2020)
Butterflies (2018)
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012)
The Song of Names (2019) HD
Xhandari ne Pushime (1970)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published