Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 591 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The War with Grandpa (2020)

The War with Grandpa (2020)

Old school vs new coolJan. 31, 202094 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

I mërzitur që i duhet t’ia lëshojë dhomën që do gjyshit të tij, Piter vendos ti shpallë luftë në një përpjekje për ta marrë dhomën përsëri.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

The War with Grandpa (2020) me titra shqip

Original title The War with Grandpa
TMDb Rating 5.6 18 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Butterflies (2018)
Taxi 5 (2018) HD
Jojo Rabbit (2019) HD
Love Wedding Repeat (2020)
Uncorked (2020)
The Gentlemen (2019) HD
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
Home Alone (1990) HD
Emma. (2020) HD
Coming 2 America (2021)
Home Alone 3 (1997) HD
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published