Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 492 Views

  • Shikowaaw.tv
The Lighthouse (2019)

The Lighthouse (2019)

Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Historia e rojes së farit dhe ndihmësit të tij të ri i cili e ka të ndaluar të ngjitet lart tek drita. Të ngecur në shkëmbin ku ndodhet fari kurioziteti i tij e çon në fatalitet dhe në sekrete të tjera.Instagram    Facebook    ShikoSeriale

The Lighthouse (2019) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

IMDb Rating 8.1

Director

Director

Cast

Similar titles

Parasite (2019) HD
When the Game Stands Tall (2014)
The Informer (2019)
1917 (2019) HD
Out Stealing Horses (2019)
Schindler’s List (1993) HD
Mr. Long (2017)
The Vast of Night (2019)
Arkansas (2020)
Someone, Somewhere (2019)
Ana (2020)
Cherry (2021)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published