Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 265 Views

  • Shikofcom
The Grand Budapest Hotel (2014)

The Grand Budapest Hotel (2014)

A murder case of Madam D. With enormous wealth and the most outrageous events surrounding her sudden death!Feb. 26, 2014Germany, United States100 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Historia e kësaj drame dhe komedie sillet rreth : Aventurat e Gustave H, një portier legjendar në një nga hotelet e famshme evropiane , në periudhën mes dy luftërave. Së bashku me mikun e tij Zero Moustafa, ata gjenden të përfshirë në vjedhjen e një pikture të famshme…

The Grand Budapest Hotel (2014) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Original title The Grand Budapest Hotel
IMDb Rating 8.1 669,436 votes
TMDb Rating 8 9,381 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Wrong Missy (2020)
The Founder (2016)
Kalashnikov (2020)
Blue Lagoon: The Awakening (2012)
Abe (2020)
Extraction (2020)
Honey Boy (2019) HD
Sour Apples (2016)
The Messenger (2019)
Someone, Somewhere (2019)
Love Wedding Repeat (2020)
Resistance (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published