Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 390 Views

  • Shikofcom
Taxi (1998)

Taxi (1998)

Apr. 04, 1998France86 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një polic i hutuar dhe një shofer taksie me aftësi garuese duhet të kapin një bandë grabitësish gjermanë…

Një polic i hutuar dhe një shofer taksie me aftësi garuese duhet të kapin një bandë grabitësish gjermanë…

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Taxi (1998) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Original title Taxi
IMDb Rating 7 74,116 votes
TMDb Rating 6.6 1,408 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Banana Split (2018) HD
The Wrong Missy (2020)
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011)
Taxi 4 (2007)
Emma. (2020) HD
Xhandari ne New York (1965)
Ford v Ferrari (2019)
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012)
The Gentlemen (2019) HD
Faith, Hope & Love (2019)
Ava (2020)
Coming 2 America (2021)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published