Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 659 Views

  • Player 1dood.to
  • Player 2vidoza.net
Survive the Night (2020)

Survive the Night (2020)

May. 22, 2020United States89 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një doktor, i marrë me sy të keq, dhe familja e tij mbahen peng në shtëpinë e tyre, nga dy kriminelë në arrati. Por një grabitje e shkuar jo sipas parashikimeve i detyron ata të kërkojnë ndihmë mjekësore të menjëhershme.

Original title Survive the Night
TMDb Rating 6.6 27 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Assault on Precinct 13 (2005)
The Gentlemen (2019) HD
Justice League Dark: Apokolips War
Sleep Tight (2011)
Harriet (2019)
The Informer (2019)
Promising Young Woman (2020)
A Perfect Plan (2020)
Before The Fall (2004)
Hard Kill (2020)
Jumanji: The Next Level (2019)
A Taxi Driver (2017) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published