Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 596 Views

  • Shikowaaw.tv
Schindler’s List (1993) HD

Schindler’s List (1993) HD

Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Në Poloni gjatë Luftës së Dytë Botërore, Oskar Schindler gradualisht fillon të shqetësohet për fuqinë punëtore të tij çifute, pasi përjeton persekutimet e tyre nga nazistët.

IMDb Rating 8.9 1,135,478 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Messenger (2019)
Parasite (2019) HD
Hammamet (2020)
Sour Apples (2016)
The Notebook (2004)
Arkansas (2020)
The Social Network (2010)
Scarface (1983)
The Lighthouse (2019)
Little Women (2019) HD
1917 (2019) HD
After (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published