Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 908 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Rogue (2020)

Rogue (2020)

When the hunter becomes the preyAug. 20, 2020106 Min.
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Semi, si kapiteni skuadre, e drejton grupin e saj të ushtarëve në një mision të rrezikshëm. Duhet të shpëtojnë pengjet nga rrëmbyesit në Afrikën e largët. Por kur misioni shkon keq dhe grupi shpërndahet, ata hasin një përballje të përgjakshme me një bandë rebelësh dhe me një turmë të tërbuar luanësh.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Rogue (2020) me titra shqip

Original title Rogue
TMDb Rating 5.9 77 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Asphalt Burning (2020)
The Lovebirds (2020)
Taxi 5 (2018) HD
Bad Boys for Life (2020)
Tom and Jerry (2021)
Harriet (2019)
Spenser Confidential (2020) HD
Birds of Prey (2020) HD
Ava (2020)
Ford v Ferrari (2019)
Cyborgs: Heroes Never Die (2017)
The Captain (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published