Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 1002 Views

  • Shikodood.so
Promising Young Woman (2020)

Promising Young Woman (2020)

Take her home and take your chances.Dec. 13, 2020113 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një grua e re, e traumatizuar nga një ngjarje tragjike në të kaluarën e saj, kërkon hakmarrje ndaj atyre që e shkaktuan.

Promising Young Woman (2020) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Filma dhe Seriale me titra shqip do ti gjeni te publikuar ne faqja jone!

Original title Promising Young Woman
TMDb Rating 7.6 509 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Capone (2020)
Sour Apples (2016)
Butterflies (2018)
Pieces of a Woman (2020)
Ema (2019)
Wolf (2013)
1917 (2019) HD
Ava (2020)
Judas and the Black Messiah (2021)
Conviction (2010) HD
The Shawshank Redemption (1994)
The Irishman (2019) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published