Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 711 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Project Power (2020)

Project Power (2020)

What would you risk for five minutes of pure power?Aug. 14, 2020United States113 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një ish-ushtar bashkëpunon me një polic dhe një vajzë të re për të gjetur burimin e një pilule të rrezikshme, që i siguron superfuqi të përkohshme njerëzve që e pinë.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Project Power (2020) me titra shqip

Original title Project Power
IMDb Rating 6 37,514 votes
TMDb Rating 6.8 837 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

A Twelve-Year Night (2018)
Bad Boys (1995) HD
13 Assassins (2010)
Taxi 2 (2000)
Wolf (2013)
Hard Kill (2020)
The Traitor a.k.a Il Traditore (2019)
Joker (2019)
Taxi 4 (2007)
Earth and Blood (2020)
Bad Boys for Life (2020)
Taxi Driver (1976)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published