Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 421 Views

  • Shikowaaw.tv
Piranhas (2019)

Piranhas (2019)

The kids are out to playFeb. 14, 2019Italy105 Min.
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Një bandë djemsh adoleshentë kërcasin rrugët e Napolit të armatosur me armë në ndore dhe AK-47 duke pritur ofertat e bosëve të tyre, e duke u ndeshur me bandat e tjera të Napolit.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title La paranza dei bambini
IMDb Rating 6.4 2,895 votes
TMDb Rating 6.8 277 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Bad Boys for Life (2020)
Spenser Confidential (2020) HD
Extraction (2020)
The Grand Budapest Hotel (2014)
The Call of the Wild (2020)
Romanzo Criminale (2005) HD
Ana (2020)
A Bigger Splash (2015)
Out Stealing Horses (2019)
Jojo Rabbit (2019) HD
The Shawshank Redemption (1994)
Stargirl (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published