Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 417 Views

  • Player 1vudeo.net
  • Player 2
Pieces of a Woman (2020)

Pieces of a Woman (2020)

Dec. 30, 2020Canada, Hungary, United States127 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Kur lindja në shtëpi e një nëne të re, përfundon në një tragjedi të pabesueshme, ajo fillon një odise zie, që pasohet me prishjen e marrëdhënieve me të dashurit, në këtë histori thellësisht personale të një gruaje që mëson të jetojë së bashku me humbjen e saj.

Pieces of a Woman (2020) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Pieces of a Woman (2020)
Pieces of a Woman (2020)
Pieces of a Woman (2020)
Original title Pieces of a Woman
IMDb Rating 7.1 25,293 votes
TMDb Rating 7.1 453 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

After (2019)
The Mauritanian (2021)
A Taxi Driver (2017) HD
Ema (2019)
Brothers of the Wind (2015)
Romance (1999) +18
After We Fell (2021)
Kalashnikov (2020)
Resistance (2020) HD
The Traitor a.k.a Il Traditore (2019)
Delibal (2015)
The Informer (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published