Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 292 Views

  • Shiko
Love Wedding Repeat (2020)

Love Wedding Repeat (2020)

Apr. 10, 2020Italy, United Kingdom100 Min.TV-MA
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Duke u munduar ta bëjë dasmën e motrës së tij të shkojë mirë, Xheku e gjen veten mes ish-të dashurës së tij të inatosur, një të ftuari të paftuar me një sekret, një ilaçi gjumi në vendin e gabuar dhe vajzës që u largua në një version alternativ të së njëjtës ditë.

Love Wedding Repeat (2020) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Original title Love Wedding Repeat
IMDb Rating 5.6 6,098 votes
TMDb Rating 5.6 83 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Tolo Tolo (2020)
Once Upon a Time in Hollywood HD
Tirana 14: Film I Plote
Taxi 4 (2007)
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
The Wrong Missy (2020)
Home Alone (1990) HD
Home Alone 3 (1997) HD
Bad Boys II (2003) HD
The Gentlemen (2019) HD
Like a Boss (2020)
Xhandari ne Pushime (1970)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published