Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

I Love Tropoja – Film i plote

I Love Tropoja – Film i plote

Your rating: 10
8.3 80 votes

Synopsis

Traditat dhe zakonet tropojane, një baba hijerëndë tipik i asaj zone, film që thyen traditat dhe ndërthur zakonet e krahinave të ndryshme.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

I Love Tropoja – Film i plote Filma me titra shqip Filma me titra Shiko Seriale

Director

Director

Cast

Similar titles

Zack Snyder’s Justice League (2021)
The Call of the Wild (2020)
Scoob! (2020)
Jojo Rabbit (2019) HD
Tolo Tolo (2020)
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011)
Spenser Confidential (2020) HD
The War with Grandpa (2020)
Impractical Jokers: The Movie (2020)
Like a Boss (2020)
Home Alone 4 (2002) HD
Emma. (2020) HD

(14) comments

 • InaApril 3, 2020Reply

  Shum i bukur

 • KlaudioApril 7, 2020Reply

  Po’ me tel a mund te shikohet dhe si sepse une nuk arrij ta hap filmin

  • ShikoSerialeApril 7, 2020Reply

   I love tropoja nuk eshte publikuar nga faqja jone, thjesht ju kemi mundesuar linkun per ne filmi.
   Besoj se mund ta shikoni dhe nga tel.

   • Blertin GjiniDecember 9, 2021Reply

    Me jepni nje a dres te shikoj filmin ne t

    • ShikoSerialeDecember 11, 2021Reply

     Linku ndodhet ne faqe, tek Links-> Watch Online

  • Helked KostaNovember 13, 2021Reply

   Hapu

 • KlaudioApril 7, 2020Reply

  Faleminderit por nuk me del linku vetem publicitet dalin gjithsesi flm

  • ShikoSerialeApril 7, 2020Reply

   E ke pak me poshte tek kategoria Links: Watch Online

 • Sonila SerjaniApril 14, 2020Reply

  Shume shume i bukur

 • Bobo MaliJuly 4, 2020Reply

  Nuk e di po shkoj te watch online dhe s hapet

  • ShikoSerialeJuly 5, 2020Reply

   Kliko poshte pershkrimit ne Watch Online dhe te hapet linku per tek filmi.
   Flm

   • KleoOctober 24, 2021Reply

    I love tropoja

 • ShikoSerialeAugust 15, 2020Reply

  Kliko tek linku me poshte Watch Online dhe hapet

 • AlbanianSeptember 29, 2020Reply

  Jeni faqe gjigande

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published