Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 990 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Hard Kill (2020)

Hard Kill (2020)

Take on a madman. Save the world.Aug. 25, 202098 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Projekti i një inxhinieri teknologjik është aq e vlefshme sa punësohen mercenarë për ta mbrojtur por gjërat shkojnë keq kur një grup terroristësh marrin peng vajzën e tij.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Hard Kill (2020) me titra shqip

Original title Hard Kill
TMDb Rating 5.9 9 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Taxi 5 (2018) HD
Truth or Dare (2018) HD
Parasite (2019) HD
Cuck (2019) +18
Tom and Jerry (2021)
Harriet (2019)
Below Zero (2021)
Bad Sister (2015)
Fifty Shades Freed (2018) HD
13 Assassins (2010)
Taxi 2 (2000)
Joker (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published