Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 70 Views

  • Player 1hqq.to
  • Player 2dood.ws
Free Guy (2021)

Free Guy (2021)

Oct. 10, 2021
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një punonjës i thjeshtë i bankës zbulon se ai është në të vërtetë një personazh që nuk luan në një lojë video brutale. Ai pastaj vendos të bëhet heroi i historisë së tij. Në një botë pa kufij, ai është i vendosur të jetë lloji i heroit që shpëton botën sipas mënyrës së tij … para se të jetë vonë.

 

Free Guy (2021) me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Director

Director

Cast

Similar titles

Like a Boss (2020)
Miami Bici (2020)
Jojo Rabbit (2019) HD
Banana Split (2018) HD
Uncorked (2020)
The Call of the Wild (2020)
Emma. (2020) HD
Onward (2020) HD
Dolittle (2020) HD
Below Zero (2021)
Xhandari ne New York (1965)
Stargirl (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published