Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 1539 Views

  • Player 1waaw.tv
  • Player 2vivo.sx
Ford v Ferrari (2019)

Ford v Ferrari (2019)

150 Min.
Your rating: 10
10 1 vote

Synopsis

Në vitin 1966 projektuesi amerikan i automjeteve, Carroll Shelby dhe shoferi, Ken Miles përballen me korporatat, me ligjet e fizikës dhe me djajtë e tyre të brendshëm për të ndërtuar një makinë revolucionare garash për Fordin dhe për të sfiduar Ferrarin në Le Mans.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Ford v Ferrari (2019) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

IMDb Rating 8.3

Similar titles

Abe (2020)
Eye for an Eye (2019)
Creed II (2018) HD
Ana (2020)
The Mauritanian (2021)
Taxi 3 (2003)
Joker (2019)
A Bigger Splash (2015)
Pieces of a Woman (2020)
The Gentlemen (2019) HD
Scent of a Woman (1992)
August: Osage County (2013)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published