Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 733 Views

  • Player 1dood.to
  • Player 2vidoza.net
Ema (2019)

Ema (2019)

Sep. 26, 2019Chile107 Min.
Your rating: 1
1 1 vote

Synopsis

Pas një aksidenti që trondit jetën familjare të saj, Ena një balerinë rreggaeton-i, niset në një odise në çlirim të vetvetes. Një dramë e ndezur rreth artit, dëshirës dhe familjes në kohën moderne…

Original title Ema
IMDb Rating 6.8 2,934 votes
TMDb Rating 6.6 35 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Promising Young Woman (2020)
Brothers of the Wind (2015)
Joker (2019)
The Messenger (2019)
The Founder (2016)
My Grandfather’s People (2011)
Blue Lagoon: The Awakening (2012)
Butterflies (2018)
A Twelve-Year Night (2018)
The Notebook (2004)
The Irishman (2019) HD
Scarface (1983)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published