Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 88 Views

  • Player 1hqq.to
  • Player 2dood.ws
Dune (2021)

Dune (2021)

Sep. 10, 2021
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Paul Atreides, një djalë i talentuar dhe fatlum, duhet të udhëtojë në planetin më të rrezikshëm në univers për të siguruar të ardhmen e familjes dhe njerëzve të tij.

Filmat dhe Serialet me te fundit me titra shqip do ti gjeni vetem ne shikoseriale.co

Dune (2021) me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

IMDb Rating 8.3

Director

Director

Cast

Similar titles

Wolf (2013)
Ford v Ferrari (2019)
Official Secrets (2019)
A Bigger Splash (2015)
Schindler’s List (1993) HD
Spenser Confidential (2020) HD
Me and Earl and the Dying Girl (2015)
Arkansas (2020)
A Twelve-Year Night (2018)
Parasite (2019) HD
Delibal (2015)
The Notebook (2004)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published