Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 585 Views

  • Shikowaaw.tv
Dolittle (2020) HD

Dolittle (2020) HD

Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një mjek që mund të flasë me kafshët, fillon një aventurë për të gjetur një ishull legjendar me një nxënës të ri dhe me një skuadër të kafshëve shtëpiake.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Dolittle (2020) HD Dolittle (2020) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

IMDb Rating 5.6

Director

Director

Cast

Similar titles

Banana Split (2018) HD
Miami Bici (2020)
Uncorked (2020)
Love Wedding Repeat (2020)
Borat Subsequent Moviefilm
Like a Boss (2020)
August: Osage County (2013)
Butterflies (2018)
A Guide to Second Date Sex (2019) HD
Once Upon a Time in Hollywood HD
Stargirl (2020) HD
Big Time Adolescence (2019) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published