Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

banner320204

Video Sources 272 Views

  • Shikofcom
Diary of a Wimpy Kid (2010)

Diary of a Wimpy Kid (2010)

It's not a diary, it's a movie.Mar. 19, 2010United States, United Kingdom92 Min.TV-PG
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Jeta e Greg është disi e çuditshme, ilustrime të cila ai shfaq me jetën e ti të bëjnë të jesh konfuz, por ai është një djal karizmatik dhe i mençur me batutat dhe ilustrime e tija në studime.

Diary of a Wimpy Kid (2010) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Original title Diary of a Wimpy Kid
IMDb Rating 6.2 40,564 votes
TMDb Rating 6 885 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Rich in Love (2020)
Like a Boss (2020)
My Grandfather’s People (2011)
Taxi 2 (2000)
Me and Earl and the Dying Girl (2015)
Taxi (1998)
Peter Rabbit (2018)
Coming 2 America (2021)
Faith, Hope & Love (2019)
I Love Tropoja – Film i plote
Bad Boys (1995) HD
The Gentlemen (2019) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published