Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 788 Views

  • Shikodood.so
Coming 2 America (2021)

Coming 2 America (2021)

A sequel is in the heir.Mar. 05, 2021110 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

I vendosur në vendin mbretëror të Zamundas, Mbreti Akim (Eddie Murphy) i sapo kurorëzuar dhe i besuari i tij Semi (Arsenio Hall) fillojnë një aventurë krejt të re që i bën ata të përshkojnë globin nga kombi i tyre i madh afrikan në rrethinat e Queens, New York – aty ku filloi gjithçka.

Coming 2 America me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Coming 2 America
TMDb Rating 6.9 987 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

My Grandfather’s People (2011)
Someone, Somewhere (2019)
PK (2014)
Like a Boss (2020)
The Wrong Missy (2020)
Xhandari ne New York (1965)
The Lovebirds (2020)
Home Alone 4 (2002) HD
Home Alone 3 (1997) HD
Borat Subsequent Moviefilm
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017)
Scoob! (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published