Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

banner211320204

Video Sources 458 Views

  • Shikosrv-file6.gofile.io
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

Delivery of prodigious bribe to American regime for make benefit once glorious nation of Kazakhstan.Oct. 23, 2020United Kingdom, United States96 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Filmi vijues i komedisë së 2006 me në qendër aventurat në jetën reale të një gazetari të televizionit kazak, të quajtur Borat.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Borat Subsequent Moviefilm (2020) me titra shqip

Borat Subsequent Moviefilm
Borat Subsequent Moviefilm
Borat Subsequent Moviefilm
Original title Borat Subsequent Moviefilm
IMDb Rating 6.7 100,704 votes
TMDb Rating 6.6 1,198 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Hangover (2009)
Home Alone 4 (2002) HD
Tirana 14: Film I Plote
Jumanji: The Next Level (2019)
Taxi (1998)
Xhandari ne San Trope (1964)
Sole a Catinelle (2013) HD
Like a Boss (2020)
Bad Boys (1995) HD
Taxi 2 (2000)
Xhandari ne New York (1965)
Asphalt Burning (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published