Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 170 Views

  • Shiko
Before The Fall (2004)

Before The Fall (2004)

Oct. 10, 2004
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Aftësitë në boks të Fridrih e çojnë atë në një shkollë elitare naziste në një kështjellë në vitin 1942. Ai regjistrohet kundër dëshirës së babait të tij pasi shpreson për një të ardhme më të mirë. Por nuk është ajo që ai priste.

 

Before The Fall (2004) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Napola - Elite für den Führer

Director

Director

Cast

Similar titles

Cocaine Godmother (2017)
Bad Sister (2015)
Earth and Blood (2020)
A Bigger Splash (2015)
Joker (2019)
Sleep Tight (2011)
The Informer (2019)
Hard Kill (2020)
Cuck (2019) +18
Wolf (2013)
The Many Saints of Newark (2021)
Parasite (2019) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published