Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

banner320204

Video Sources 851 Views

  • Player 1dood.to
  • Player 2vidoza.net
Bad Sister (2015)

Bad Sister (2015)

Jan. 03, 2016United States85 Min.TV-14
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një studente e shkëlqyer në një shkollë Katolike ka frikë për familjen e saj kur një murgeshë dhe mësuese e re në kampus nuk është siç duket dhe është e fiksuar fizikisht pas vëllait të saj…

Original title Bad Sister
IMDb Rating 4.9 809 votes
TMDb Rating 4.3 16 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

High Heel Homicide (2017)
Truth or Dare (2018) HD
Cuck (2019) +18
Hard Kill (2020)
A Perfect Plan (2020)
Lord of War (2005)
Official Secrets (2019)
Below Zero (2021)
Wolf (2013)
A Bigger Splash (2015)
Sleep Tight (2011)
Joker (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published