Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 249 Views

  • Shiko
Bad Education (2019)

Bad Education (2019)

Some people learn the hard waySep. 08, 2019United States103 Min.TV-MA
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Bazuar në një ngjarje të vërtetë, filmi tregon për shpërdorimin më të madh të fondeve të shkollave publike në historinë amerikane. Frenk Tason, drejtori i rrethit shkollor në Rozlin, është një mjeshtër për përcjelljen e mesazheve pozitive para publikut, si edhe në zyrën e tij me një student të vetëm. Situata ndryshon pasi një studente gazetare zbulon skemën e shpërdorimit, duke i detyruar përgjegjësit që të mbulojnë gjurmët e tyre.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Bad Education (2019) me titra shqip Shiko Seriale

Original title Bad Education
IMDb Rating 7.4 2,343 votes
TMDb Rating 7.8 16 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

After We Collided (2020)
Uncorked (2020)
Xhandari ne San Trope (1964)
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
Joker (2019)
The Traitor a.k.a Il Traditore (2019)
The Shawshank Redemption (1994)
Official Secrets (2019)
The Gentlemen (2019) HD
Miami Bici (2020)
The Age of Adaline (2015)
Spenser Confidential (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published