Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 688 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Ava (2020)

Ava (2020)

Kill. Or be killed.Aug. 06, 202096 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një vrasëse me pagesë, futet në listën e zezë për t’u vrarë nga vetë organizata e saj, pasi vinte në diskutim urdhrat që merrte dhe kishte thyer protokollin.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Ava
TMDb Rating 6.4 105 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

A Bigger Splash (2015)
The Social Network (2010)
Intuition (2020)
Survive the Night (2020)
A Twelve-Year Night (2018)
Tom and Jerry (2021)
Official Secrets (2019)
Conviction (2010) HD
Taxi 4 (2007)
Hard Kill (2020)
Nomadland (2020)
Cherry (2021)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published