Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 209 Views

  • Shiko
Assault on Precinct 13 (2005)

Assault on Precinct 13 (2005)

Unite and fight.Jan. 19, 2005France, United States109 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një polic duhet të mbajë të bashkuar një grup të burgosurish dhe një grup policësh natën e Vitit të Ri në një rajon policie. Një polic i korruptuar do të rrethojë dhe do të sulmoje rajonin e policisë me qëllimin për t’i vrarë të gjithë.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Assault on Precinct 13 (2005) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Assault on Precinct 13 (2005)
Original title Assault on Precinct 13
IMDb Rating 6.3
TMDb Rating 6.1 590 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Promising Young Woman (2020)
The Informer (2019)
Lord of War (2005)
Cocaine Godmother (2017)
Wolf (2013)
Arkansas (2020)
Truth or Dare (2018) HD
Cuck (2019) +18
High Heel Homicide (2017)
Survive the Night (2020)
Fifty Shades Freed (2018) HD
Before The Fall (2004)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published